Cílem našich stránek je Vám přiblížit naši agenturu.
Věříme, že zde naleznete zajímavé informace a podněty, které zahájí či prohloubí Vaši spolupráci s námi.

Reklamní agentura DAMM je pro své obchodní partnery symbolem spolehlivosti, stability, pružnosti a v neposlední řadě i perspektivy. Již od roku 1992 působíme na reklamním trhu, a v nemalé míře se podílíme na reklamních akcích v celém lounském regionu, ale i po České republice. Vysoká úroveň námi poskytovaných služeb a profesionální přístup každé zakázce jsou rozhodujícími aspekty pro tak výrazný úspěch naší agentury mezi širokou klientelou s níž spolupracujeme.

Naše agentura neustále reaguje na prudce se rozvíjející trendy v reklamních oborech, jak na domácím tak i na zahraničním trhu. Díky této dynamice jsme schopni splnit všechna přání a požadavky, které na nás naši klienti kladou. Z
akázky zajišťujeme ve vlastním grafickém studiu vybaveném tou nejmodernější technikou splňující všechna kritéria pro práciv tomto odvětví.

Naše agentura je schopna pokrýt široké spektrum reklamních činností v té nejvyšší kvalitě za příznivé ceny. Při velkých zakázkách samozřejmě také spolupracujeme s renomovanými agenturami, které jsou zaměřeny pouze na určitý druh reklamy.
Naše agentura poskytuje kompletní servis, což z nás činí partnera schopného obstát v tvrdé konkurenci.

I v budoucnu se bude naše agentura vždy rozvíjet podle potřeb klientů a nadále bude u nás klient na prvním místě.

Antonín Malák - majitel agentury